• Hlavička webu
Fytofarm CZ s.r.o.

Vaničková láhev MultiWit

Originální vaničková ,,láhev? umožňující více způsobů odchytu podkorního hmyzu (mokrá vanička : vanička se naplní roztokem soli ( Antipach ), suchá klasická vanička). Vhodná i pro klasické lapače Theyson a Böhmplast možnost použití přípravku na eliminaci rozkládaného pachu a repelentních signálních látek, účinný odvod srážkové vody, rychlá kontrola, transparentní

208,00 Kč
s DPH:  251,68 Kč
Kód zboží
kp-0004
Dostupnost
Na objednávku
 • Originální vaničková ,,láhev? umožňující více způsobů odchytu podkorního hmyzu (mokrá vanička : vanička se naplní roztokem soli ( Antipach ), suchá klasická vanička). Vhodná i pro klasické lapače Theyson a Böhmplast možnost použití přípravku na eliminaci rozkládaného pachu a repelentních signálních látek, účinný odvod srážkové vody, rychlá kontrola, transparentní

  Vaničková ,,láhev? MultiWit

  • navržená pro lapač Multi Wit, ale může se použít i pro další štěrbinové lapače např. Theysohn a Böhmplast
  • vhodná na odchyt běžných druhů podkorního a dřevokazného hmyzu

  Dvojí použití:

  1. Na mokrý odchyt

  nejvhodnější způsob hromadného odchytu. Vanička se naplní roztokem soli (Antismell), který zabezpečí rovnoměrný velmi dobrý odchyt. Následující faktory zvyšují náročnost na práci:

  1. Žádné signální látky: brouci jsou ve speciálním vodním roztoku soli rychle usmrceni a nemají čas vysílat výstražné signální látky, rovnoměrný nálet je zabezpečený.

  2. Žádný rozkladný zápach: hnilobný pach mrtvých brouků překrývá účinek feromonů, proto je při suchém odchytu nutné týdenní vyprazdňování úlovku z vaničky. Roztok soli ve vaničce neutralizuje rozkladný pach, působení feromonů není omezeno, odchyt zůstává na vysoké úrovni a frekvenci kontrol úlovku je možné snížit podle intenzity a doby rojení na 2 až 5 krát za sezónu.

  3. Koncentrovaná mokrá náplň: speciálně skonstruovaný dešťovod odvádí nežádoucí srážkovou vodu, roztok soli zůstává koncentrovaný. V případě přílevu vody slouží na její odtok i ve středu umístěný odtokový otvor.

  4. Barva:  mléčně transparentní

  Upozornění: při mokrém odchytu zůstávají 2 otvory na dně vaničky uzavřené. Na mokrý odchyt si můžete přizpůsobit kterýkoli komerční štěrbinový lapač.

  2. Na suchý odchyt

  Tato klasická metoda je vhodná na monitorování populace lýkožroutů v hlavní sezóně. Při týdenní kontrole se dá úlovek jednoduše díky přehledné vaničce sledovat a brouky spočítat. Při suchém odchytu se musí odstranit kryty ( uzávěry ) na odtokových otvorech na dně vaničky, aby srážková voda mohla odtékat.

  Podle stanoveného záměru je možné jednoduše přizpůsobit vaničku i v době sezóny ze suchého na mokrý odchyt.

   Pro více informací klikněte zde.

Dotaz na produkt

Vaničková láhev MultiWit

Souhlasím se zpravování ůdajů za účelem zpracování dotazu

Doporučit kamarádovi

Vaničková láhev MultiWit

Souhlasím se zpracováním údajů za účelem odeslání formuláře

Potřebujete poradit? Stačí napsat ...

Upozornění:
Vaše osobní údaje zadáné do formuláře budou použity za účelem zpracování a odeslání odpovědi.

Odeslání zprávy. Všechna pole označená (*) jsou povinná.