LAPAČ - ECOTRAP TRIO

Univerzální všesměrový bariérový lapač ECOTRAP má velikost nárazové plochy 6000 centimetrů čtverečních.Při výběru správné pozice je každá jeho orientace správná.Umožňuje přímou vizuální kontrolu úlovku a jednoduchý odhad množství odchycených škůdců.

1.100,00 Kč

Kód zboží: kp-0025

Univerzální všesměrový bariérový lapač ECOTRAP má velikost nárazové plochy 6000 centimetrů čtverečních. Při výběru správné pozice je každá jeho orientace správná. Umožňuje přímou vizuální kontrolu úlovku a jednoduchý odhad množství odchycených škůdců. Průhlednou lahvičku pevně drží zarážky, dá se však lehce demontovat při pravidelných odběrech úlovků

Účinnost: Sestava ECOTRAP TRIO - spojí se 3 ECOTRAPY pomocí 4 šroubů a kraje se připevní na dvojici kůlů jako sólo lapač. Feromon se aplikuje pouze do středového lapače. Odchyty lýkožroutů jsou vícenásobně vyšší než u sólo lapače a náklady na odchyt 100 kusů jsou velmi příznivější. Uvedená cena je platná pro jeden kus ECOTRAP, Pokud si zákazník objedná produkt ECOTRAP TRIO bude účtována cena za tři kusy tzn. 1.100,-Kč bez DPH. Tento produkt nelze dodat prostřednictvím Záilkovny.cz.

Dostupnost
Skladem