• Hlavička webu
Fytofarm CZ s.r.o.

Prodej účinných prostředků na ochranu lesa

Česká společnost Fytofarm CZ, s.r.o. se zaměřuje na výrobu a prodej účinných prostředků na ochranu lesa. Jednotlivé stromy a celé lesy jsou mnohdy napadeny lýkožrouty, což lesy ničí. Nabízíme Vám účinné lapače, feromonové odparníky, ale také balzámy a vosky na ošetření stromů. V tomto e-shopu najdete jen takové prostředky, které jsou ohleduplné k životnímu prostředí. Máte-li jakékoliv dotazy, prosím kontaktujte nás.

O zdraví lesa pečujeme již od roku 1998, proto v našem e-shopu najdete pouze osvědčené a účinné prostředky. Navíc jsou u nás k dostání za velmi příznivé ceny. V případě objednávky většího rozsahu nás kontaktujte, nabídneme Vám množstevní slevy. Zboží Vám zašleme rovnou na požadovanou adresu na dobírku (Expediční

 

Upozornění

V případě,  že cena dobírky přesáhne 5.000,- Kč musíme Vám na tuto zakázku vystavit daňový doklad a zásilka bude distribuována po uhrazení tohoto dokladu. Toto omezení plyne z obchodních podmínek našich dopravců, kteří akceptují platbu formou dobírky pouze do výše 5.000,- Kč včetně DPH. Děkujeme za porozumění.

Rádi bychom vás informovali, že odbavujeme zásilky našeho eshopu pravidelně v úterý a ve čtvrtek. V tyto dny jsou zásilky distribuovány koncovým zákazníkům.

Potřebujete poradit? Stačí napsat ...

Upozornění:
Vaše osobní údaje zadáné do formuláře budou použity za účelem zpracování a odeslání odpovědi.

Odeslání zprávy. Všechna pole označená (*) jsou povinná.